Domestic Stores








Adana

Mobilyacılar Sitesi Güzelevler Mah. Ş.J.Er Fikret Aslan Cad. No:7 Yüreğir / Adana   Tel: 0322 457 6990   Faks: 0322 457 6984   E-posta: adana@zebranomobilya.com.tr

Ankara

Karacakaya Cad. No:138 Siteler – Ankara Tel: 0312 348 3232 Faks: 0312 348 3243 E-posta: siteler@zebranomobilya.com.tr

Antalya

Tarım Mah. Perge Bul. 33/A Muratpaşa – Antalya Tel: 0242 321 2116 Faks: 0242 311 0628 E-posta: antalya@zebranomobilya.com.tr

Bursa

Yeni Yalova Yolu No: 494 Bursa Tel: 0224 211 6073 Faks: 0224 211 6074 E-posta: bursa@zebranomobilya.com.tr

Diyarbakır

Yeni Hal Kavşağı Rema Sitesi C Blok No:30 Diyarbakır Tel: 0412 251 8434 Gsm: 0541 486 3341 Faks: 0412 251 8435 E-posta:diyarbakir@zebranomobilya.com.tr

Gaziantep

Atatürk Mah. Adnan İnanıcı Cd. Güven Plaza No:8 Şehitkamil – Gaziantep Tel: 0850 808 8948 E-posta:gaziantep@zebranomobilya.com.tr

İstanbul MASKO

Masko Mobilyacilar Sitesi No:6/B Blok No:2-4-6 Ikitelli – Istanbul Tel: 0212 675 0223 Faks: 0212 675 0224 E-posta: masko@zebranomobilya.com.tr

İstanbul MODOKO

Modoko sanayi sitesi 2.Cadde No: 250 Yukarıdudullu – İstanbul Tel: 0216 540 7 444 Faks: 0216 540 7 442 E-posta: modoko@zebranomobilya.com.tr

İstanbul FLORYA

Şenlikköy Mah. Sahil Yolu Bulvarı No:5 Kat:1 Bölüm 2/3 Florya Bakırköy – Istanbul Tel: 0212 540 0650 – 0212 540 0651 E-posta: florya@zebranomobilya.com.tr

İzmir

Yeşillik Cad. No:461 Karabaglar – Izmir Tel: 0232 237 8777 Faks: 0232 237 8222 E-posta: izmir@zebranomobilya.com.tr

Kahramanmaraş

Üngüt mah. Prof Dr necmettin Erbakan Erbakan Bul. Tepe Evleri Konutları A blok 67/c Kahramanmaraş Tel: 0344 225 3200 Faks: 0344 225 3300 E-posta: kahramanmaras@zebranomobilya.com.tr

Kayseri

Osman Kavuncu Cad. No:247 Kayseri Tel: 0352 332 1999 Faks: 0352 332 2299 E-posta: kayseri@zebranomobilya.com.tr

Konya

Fevzi Çakmak Mah. Ankara Cad. No:214/B Karatay- Konya Tel: 0332 351 3568 – 0332 342 2151 E-posta: konya@zebranomobilya.com.tr

Samsun

Atatürk Bulv. No:83 Kutlukent – Samsun Tel: 0362 266 5053 Faks: 0362 266 5054

E-posta: samsun@zebranomobilya.com.tr

Şanlıurfa

Diyarbakir Karayolu 5. Km. Honda Plaza Karşisi Şanliurfa Tel: 0414 347 0497 E-posta: sanliurfa@zebranomobilya.com.tr

Trabzon

Kaşüstü Mahallesi Devlet Karayolu Caddesi No :81/A/C  Yomra / Trabzon Tel: 0462 248 3048 Faks: 0462 248 2331 E-posta: trabzon@zebranomobilya.com.tr