prevnext

Zebrano Mobilya 2013 Koleksiyonu

Zebrano, mobilya trendlerini bir uçtan bir diğerine sürüklemek konusunda çok başarılı. Bu yıl da kullanıcılarına daha rahat, şık ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Göz alıcı dokusu ve farklı malzemeler ile kapalı mekanlara farklı bir tarz getiriyor.
2013 mobilya koleksiyonu için de süreklilik değeri olan ve insan ruhuna iyi gelen modern, romantik atmosferi kendi stilinde dengeleyen net çizgiler ve geometrik detaylar sahip avant-garde ve klasik tarzda modeller hazırladı. Yepyeni tasarımlar ve öncü akımlarla, hem modern hem klasik hem de avant-garde koleksiyonlarla farklı tarzların buluşma noktası oldu. Yani dekorasyon meraklılarının tam da üzerinde durduğu nokta. Dinamik, zarif ve cüretkar renk tonlarıyla, sezonun en dikkat çeken mobilya gruplarını ev atmosferiyle tamamlıyor. Zebrano 2013 koleksiyonu, mobilya trendlerinin alfabesinde ilk sıralarda yer alıyor.
Her stilde mekanlara farklı bir dokunuş. Bir taşa baktığında bile onlarca renk görebilenlerin keyifle üzerine oturacağı bir avant-garde ile karşı karşıyasınız. Aykırı ve kışkırtıcı bir modern tasarım yada klasik stil ile bohem anlayışın kesişebileceği ve ortaklıklardan büyüleyici bir tarzın ortaya çıkabileceğine inananlar için tartışmasız tasarımlar. 2013 koleksiyonu ile modern, klasik ve avant-garde dokunuşun dansına tanıklık ediyorsunuz.
Geleneksel çizgilerin sıradışı yorumunu yansıttığı klasik mobilya koleksiyonu ile yaşam alanlarına yeni bir soluk getiriyor. Bu koleksiyonda ince detaylar, dengeli oranlar bu tarzı yansıtıyor. Sofistike, dinamik ve yaratıcı.
Avant-garde tarzda mobilyayı, sanatsal dokunuşlarla birleştiren zebrano özgün tarzı ile seçkin ve elit zevklere sesleniyor. Dramatik renklerin farklı kumaş dokuları ile kombin edildiği bu stil ile Avant-garde’a farklı bir deneyim kazandırıyor.
Rahatlık odaklı, yalın ve ince espirilere sahip tasarım anlayışının yansıtıldığı modern mobilya; stil, sade çizgiler ve formlarla özdeşleşmiştir.
Kalitenin değerini bilenlere, Evde yenilenmenin adresi, Zebrano 2013 koleksiyonunda; Klasik, avant-garde ve modern tarzlar…