HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Yurtiçi ve dışındaki 40 a yakın mağazası ile Klasik, Avangard ve Modern Mobilya’da Türkiye’nin Dünya’ya açılmayı başarmış en iyi markasıdır.
Lüks Mobilya’nın Adresidir.

Tarihçe

1985 yılında kurulan , ZEBRANO; kaliteyi slogan haline getirerek, mobilya sektörünün saygın ve önemli markalarından biri olmuştur.

Ahşap ve dekorasyon konusunda tam teşekküllü üretim tesisleri ile entegre, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve tedarik çözümleri sunan tamamen sorunsuz bir yaklaşıma sahiptir.

ZEBRANO mimari projeler için;tasarım , danışmanlık ve anahtar teslimi çözümlerin lider sağlayıcısıdır . İleri teknoloji üretim tesisi ve deneyim ile; oteller, ticari yapılar, kamu kurum ve konut kompleksleri için komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Bir çok yerli ve yabancı organizasyonda; planlama , üretim ve anahtar teslimi projeleri yönetmiştir. Sahip olduğu tecrübe ve deneyim, markaya; özel müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için özel benzersiz bir avantaj sağlamıştır.

Bugün de giderek büyüyen Zebrano; Avrupa, Afrika , Asya ve Orta Doğu bölgesinde bitirdiği yüksek ölçekli projeler ile Türkiye en iyi şekilde temsil etmiş ve büyük başarılar sağlamıştır.

Misyon & Vizyon

Her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Türkiye’nin ilk üç firması arasında yer almayı hedefleyen şirketimiz, Yurt içinde ve Yurt dışında göstermiş olduğu faaliyet ve hizmetlerini yürütürken; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izlemek, uygulamak ve hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması, çevreye olan duyarlılığımız kalite, sağlık, çevre kavramlarını ön planda tutmamızı ve buna göre politikalarımızı oluşturmamızı sağlamaktadır.Bu amaçla şirketimiz çalışanlarının bilgi ve refah seviyesini yükseltmek, Kalite Yönetim Sistemi, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemleri (KSEÇ) Standart şartlarına ve yasal şartlara uyulması; uygulanması, etkin kılınması ve sürekli iyileştirilmesi şirketimizin ana prensibidir.

Üst Yönetim olarak; tüm bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için; ISO 9001:2015 ÇEVRE 14001:2015 ve İSG 18001:2007 Standart şartlarını (KSEÇ Entegre Yönetim Sistemi) ve Yasal Şartları yerine getirmeyi; sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi, imalat güvenilirliği, zamanında teslim, maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerini oluşturmakta olup Eğitime önem vererek KSEÇ sistemimizin gelişimini ve etkinliğini sürekli hale getirmeyi kabul ve taahhüt ediyoruz.

Videoyu oynat

Yaratıcı Çözümler

Yaşam alanlarında, içmimar desteği ile özel çözümler, hayallerinizdeki gibi... Detaylar Zebrano Mağazaların'da...