PULLMAN HOTEL – Zebrano Mobilya

Photonic Photography

Animating with JS gives more control over the animation and is supported across major browsers.

PULLMAN HOTEL

PULLMAN HOTEL

AccorHotels Medine’de beş yıldızlı, toplam 836 suit ve standart odalı 2 kuleden oluşan yeni oteli Pullman’ın açılışını geçtiğimiz Ekim ayında yaptı. 

Otelin açılış töreninde konuşan AccorHotels Orta Doğu Direktörü ve Başkanı Olivier Granet, “Pullman markamızı Kutsal Ramazan ayının ve Umre ziyaretlerinin, milyonlarca hacı adayının iki Kutsal Şehri ziyaret etmek için Suudi Arabistan’a akın ettikleri bir dönemin hemen öncesinde Medine ile buluşturduğumuz için gurur duyuyoruz” dedi. 

Medine’de açılan Pullman Hotel, AccorHotels’in tüm dünyada sahip olduğu en büyük otel olan 

1,315-key Pullman Hotel Mekke’nin ardından büyüklük bakımından ikinci konumda. 

Suudi pazarında sürekli var olan yüksek talep, düşük konaklama kalitesi ve konaklama kalitesindeki Krallığın lüksten ekonomiğe tüm segmentlerdeki otel ağının hızla geliştirilmesi ihtiyacını ortaya çıkarıyor. AccorHotels’in Suudi Arabistan’daki hırslı büyüme stratejisine paralel olarak Krallığın ziyaretçilerinin hızla büyüyen ihtiyaçlarını karşılamada farklılaşmasına yardım etmeye devam ediyoruz.” 

A Kulesinde 321 standart odanın yanı sıra üç farklı süitler yer alıyor. 

B Kulesinde ise 200 standart oda ve 25 süit yer alıyor. Otelde ayrıca biri roof, biri cafe lounge ve biri 24 saat açık olmak üzere 4 yemek salonu mevcut. Bunların yanında bir teras ve toplantı odası da ziyaretçilerinin hizmetinde olan otelin hareketli ve sabit ahşap aksamlarının tümü Zebrano tarafından uygulandı. Bu büyük projeyi başarıyla gerçekleştiren Zebrano Mobilya, yurt dışında birçok otel projesi yürütmekte.

Comments are closed.