ZEBRANO Körkez Ülkelerinde Büyümeye Devam Ediyor – Zebrano Mobilya

Photonic Photography

Animating with JS gives more control over the animation and is supported across major browsers.

ZEBRANO Körkez Ülkelerinde Büyümeye Devam Ediyor

Riyad’ın en prestijli bölgesinde yer alan 165 m yüksekliğindeki Obeikan Tower – Hilton Otel projesi için Obeikan Real Estate Co. ile Zebrano ve KMC ortaklığında imzalar atıldı. Hem genel mekanlarda hem de misaf ir odalarında mermerden mobilyaya, perdeden halıya, aydınlatma elemanlarından banyo aksesuarlarına kadar bütün ürünlerde Zebrano kalitesi tercih edildi. 

Projede 9850 m2 toplam alana sahip, 91 Standart King Oda (King Guestroom), 2 Engelli Odası (ADA Guestroom), 80 Standart Twin Oda (Twin Guestroom), 24 Junior Suit (Junior Suite), 6 Executive Suite, 1 Kral Dairesi (Presidential Suite) olmak üzere 205 guestroom bulunuyor. 

9000 m2 alana sahip apartment katlarında 10 adet Studio, 10 adet 1 Bedroom Apartment ve 10 adet 2 Bedroom Apartment tipinde toplam 30 apart tipinde oda bulunuyor. 

All Day Dining, Steakhouse restorantlarının yanı sıra, Lobby, Business Center, Spa, Executive Lounge gibi mekanlara ayrılmış toplamda 11.000 m2 alana sahip genel mekanların hem iç mekan çözümlerinde hem de mobilyalarında zebrano imzası olacak.

Comments are closed.