HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Hakkımızda

Yurtiçi ve dışındaki 50'den fazla mağazası ile Klasik, Avangard ve Modern Mobilya’da Türkiye’nin Dünya’ya açılmayı başarmış en iyi markasıdır.
Lüks Mobilya’nın Adresidir.

Tarihçe

2005 yılında kurulan , ZEBRANO; kaliteyi slogan haline getirerek, mobilya sektörünün saygın ve önemli markalarından biri olmuştur.

Ahşap ve dekorasyon konusunda tam teşekküllü üretim tesisleri ile entegre, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarım ve tedarik çözümleri sunan tamamen sorunsuz bir yaklaşıma sahiptir.

ZEBRANO mimari projeler için;tasarım , danışmanlık ve anahtar teslimi çözümlerin lider sağlayıcısıdır . İleri teknoloji üretim tesisi ve deneyim ile; oteller, ticari yapılar, kamu kurum ve konut kompleksleri için komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Bir çok yerli ve yabancı organizasyonda; planlama , üretim ve anahtar teslimi projeleri yönetmiştir. Sahip olduğu tecrübe ve deneyim, markaya; özel müşterilerin gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak için özel benzersiz bir avantaj sağlamıştır.

Bugün de giderek büyüyen Zebrano; Avrupa, Afrika , Asya ve Orta Doğu bölgesinde bitirdiği yüksek ölçekli projeler ile Türkiye en iyi şekilde temsil etmiş ve büyük başarılar sağlamıştır.

Misyon & Vizyon

Misyon

Biz, hizmet kalitemizde süreklilik sağlayarak müşteri beklentilerini aşmak, yenilikçi ürünlerimizle çıtayı yükseltmek, sektörde fark yaratmak ve insan hayatına değer katmak için varız.

Vizyon

Lüks mobilya ve dekorasyon sektöründe Dünyada uluslararası markalar arasında hacim ve marka değeri açısından İlk 5 içerisinde yer almak.

Yenilenebilir enerjiye yatırımları artırarak çevre bilinci çerçevesinde hareket etmek.

Temel Değerlerimiz

■ İnsana ve emeğe saygı

■ +1 değer katmak

■ Güven

■ Samimiyet ve profesyonellik

■ Değişimi sahiplenmek

■ Açıklık

Videoyu oynat

Yaratıcı Çözümler

Yaşam alanlarında, içmimar desteği ile özel çözümler, hayallerinizdeki gibi... Detaylar Zebrano Mağazaların'da...